25.10.2023 Науковий семінар на тему "Перспективи розвитку малих БПЛА з двигунами на реактивній тязі"

Лекція та тему: Бойові малорозмірні безпілотні літальні апарати (МБПЛА) на базі мініреактивних двигунів тягою10 – 90 кгс зі зменшеною «помітністю» є першою лекцією із циклу лекцій авторів монографії "Бойові малорозмірні безпілотні літальні апарати з реактивною тягою".

Із анотацією лекції можна ознайомитися на сторінці регулярного наукового семінару кафедри прикладної фізики.

Семінар планується в змішаному форматі - доповідь буде проведено 25.10.2023 p. наживо в 215-й аудіторії 11 корпусу "КПІ ім. Ігоря Сікорського" о 16-10, з паралельною онлайн трансляцією на платформі zoom.

Якщо ви бажаєте приєднатись до участі в семінарі онлайн, ви можете заповнити форму з контактною інформацією, що допоможе нам краще організувати роботу семінару.